Коломойський назвав Гонтареву та Мілованова “дебілами”, а міністра культури — “покидьком”

Олігарх Ігор Коломойський образливо висловився на адресу екс-очільниці НБУ Валерії Гонтаревої, міністра економіки Тимофія Мілованова та міністра культури, молоді і спорту Володимира Бородянського.

Про це Коломойський заявив “Настоящему времени”, коментуючи пісню “Кварталу 95” про спалений будинок Гонтаревої.

Олігарх сказав, що не бачить нічого поганого у пісні, бо це сатира, і немає на що ображатись.

Гонтарева нехай спокійно сидить у Лондоні та переписує майно на інших, доки їй ще щось не спалили… Чи співчуваю я Гонтаревій? Я не співчуваю! Я співчуваю десяткам, а можливо і сотням тисяч людей, вкладникам різних банків, яких вона пограбувала. А цій тварі я не співчуваю, — сказав він.

Також він прокоментував, що екс-глава НБУ розцінює цю пісню як травлю.

Вона розцінює? Ну так нехай до психіатра сходить, дебілка. Може в неї манія переслідування розвинулася… Якщо вона божевільна, то її у лікарню треба відправити. Вона себе месією вважає, ви знали? Вона психічно неврівноважена і божевільна дура. Я мав досвід спілкування з нею з 2014-го до літа 2016 року. Вона невмєняшка, — заявив Коломойський.

Олігарх вважає, що міністр економіки Тимофій Мілованов має подати у відставку, якщо він бачить загрозу для інвестицій у цій пісні.

Це говорить про його рівень як міністр. Іншого слова як дебіл просто не знайдеш. Дуже прикро, що міністр економіки в Україні — дебіл, — сказав олігарх.

Він додав, що міністр культури Володимир Бородянський, який вибачився перед Гонтаревою, “покидьок”.

А міністр культури Бородянський — я точно знаю, що він не дебіл. Він вибачився перед Гонтаревою. Так ось: нехай краще вибачиться перед усіма постраждалими від Гонтаревої. Крім Коломойського. Тому що коли він вибачається за когось перед Гонтаревою, це означає, що він не дебіл, а покидьок, — сказав Коломойський.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...