У Калуші виділили кошти на квартири чотирьом дітям

9 вересня розпорядженням голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля було розподілено субвенцію місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Згідно з розподілом, для Калуша виділили близько 1 млн 321 тис. гривень для виплати компенсації на придбання житла чотирьом дітям.

23 жовтня міська комісія визначила перелік дітей, яким виділять компенсацію на придбання житла. На своєму засіданні 29 жовтня протокол комісії затвердив виконавчий комітет Калуської міської ради, інформують “Вікна“.

Як зазначила заступник міського голови Руслана Вайда, на квартирному обліку у Калуші перебуває семеро дітей з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Вибрали чотирьох, які підпадають під усі вимоги урядової постанови. Причому субвенцію між ними розподілять порівну – кожній дитині із затвердженого переліку на рахунок у банку перерахують близько 330 тис. гривень компенсації на придбання житла.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...