На Прикарпатті відбувся бал для людей з обмеженими фізичними можливостями
15 Листопада, 17:50
Поділитись статтею
14 листопада на Прикарпатті відбувся VII Мальтійський Приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Організатор свята – БО «Мальтійська Служба Допомоги». Дійство урочисто відкрили майже півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконував муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса. Неймовірну атмосферу вечора доповнював талановитий ведучий Захар Кочерга, повідомляють на сторінці Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.
Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у костюмах при краватці чи метелику вальсували залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками.
Особливістю цього балу є те, що учасники – молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Саме їхні особливі, ніжні, справжні танці приковували увагу глядачів. Адже найперше танцюють вони душею.
Організатори заходу підготували цікаву та захоплюючу програму: танець волонтерів та «Романтиків», класичні та сучасні інтерпретації бальної програми ( вальс, мазурка, падеспан, віденський вальс), різноманітні майстер-класи та танцювальні ігри. Також неймовірні номери підготували запрошені гості – колектив «Надійка» під керівництвом хореографа Рудольф Шваюк.
Кульмінацією вечора стало обрання короля та королеви балу – Ігор Сисак та Oksana Kuznetsova. Переможці виконали свій тріумфальний танець та отримали безліч подарунків.
Таким неймовірним був вечір 14 листопада для всіх учасників VII Мальтійського приятельського балу для людей з обмеженими фізичними можливостями. Хоча й багато пересічних громадян ще й досі дивується танцям на візку, люди з обмеженими можливостями щоденно доводять, що насправді нічим не відрізняються від інших. Їхні можливості вражають, а сила духу викликає захоплення. Незважаючи на обмежені рухові можливості, вони намагаються жити повноцінним різностороннім життям. Щодня підтверджуючи свою волю до життя, вони здобувають освіту, працюють, створюють сім’ї, подорожують, беруть участь у прощах і таборах, сплавляються по Дністру, займаються спортом, зростають духовно і культурно…Вони вже вкотре демонструють, що танцювати так, щоб перехоплювало подих, можна навіть на інвалідних візках! – повідомляють на сторінці Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.
Поділитись статтею