Мед Атлант

Попри ранкові заворушення ринок працює у звичному режимі. Хроніка подій

Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківську на ринку розпочались нові заворушки через зміну власників. Проте попри спробу Ігоря Халаменди в силовий спосіб змінити власника – ринок працює у звичному режимі.

25 жовтня У фірмі «Торговий Сервіс», котра є власником і адмініструє центральний ринок в Івано-Франківську, заявили про незаконне захоплення підприємства і звернулися в поліцію та до суду.

Напередодні, 24 жовтня «Торговий Сервіс», згідно даних Мінюсту отримав прописку в місті Дніпро. Нова власниця – Тамара Казанцева, зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. А керівником зазначили Олександра Туяхова. Державний реєстратор, котрий вніс зміни до бази даних Мінюсту – Наталія Шилова з Кіровоградської області.

Колишній на той момент власник Ігор Халаменда стверджував, що нікому не продавав ТОВ “Торговий сервіс”, а “нових власників” центрального продуктового ринку називав рейдерами.

28 жовтня новопризначений керівник ринку Антон Довгий скликав журналістів та поінформував про плани нових власників: зменшити орендну плату та поборотися зі стихійною торгівлею. Однак документів на купівлю-продаж ринку не показав.

Наприкінці робочого дня 13 листопада у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції оновилася інформація про власника та керівника товариства “Торговий сервіс”. Кінцевим бенефіціаром підприємства з “франківською пропискою” знову є ексдепутат міської ради Ігор Халаменда, повідомляє ГАЛКА.

8:20. До Центрального ринку на вул. Дністровський прибула поліція. Вдягають бронежилети. Також є кількадесят молодиків спортивної зовнішньості, які, ймовірно, представляють попередніх власників.

8:30. На місце прибули два заступники начальника обласної поліції Володимира Голубоша.

8:37. Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Володимир Яцюк та Роман Пицків. Останній разом з поліціянтами стоїть під дверима офісу Торгового сервісу. Під дверима стоять близько десяти охоронців нових власників та їх юрист. Наразі ситуація спокійна. Очікується приїзд Ігоря Халаменди.

8:41. Юристи нових власників спілкуються з поліціянтами, показують документи. Також приїхав начальник обласної патрульної поліції Олег Костенко. Під офісом “Торгового центра”.

8:51. Юрист нових власників Юрій Бобик повідомив “Галці”, що наразі не коментує ситуацію. Також не сказав, про що спілкувався з поліцією. Перед дверима офісу фірми – спортивні хлопці.

8:55. Поліції все більше. Містяни наче й не було нічого купують товари.

8:56. Приїхав Халаменда. На ньому бронежилет.

8:58. Юристи обмінюються заявами.

9:00. Штовханина! Принесли відро лайна і невідомий чоловік, перевдягнений на жінку, спробував облити учасників події. Не вдалося. Чоловіка і ще кілька молодиків затримали. Відро лайна ще повне.

9:08. Ситуація заспокоїлася. Виступає юрист Халаменди. Наголошує, що всі договори комунального майна (а ринок досі комунальне майно) мають бути зареєстровані та погоджені з міською владою.

9:11. Виступає юрист нових власників, запрошує за стіл переговорів. Наголошує, що можливо власник вже знову старий, Халаменда. Але є чинний договір користування майном.

9.14. Юрист Халаменди знову виступає перед журналістами. Виявляється, “Торговий сервіс” в період перебування у власності тимчасових керівників, уклали договір оренди з фірмою “Марксмен компані”, директор і власник Петро Киян. Фірма заснована 1 жовтня 2019 року зі статутним капіталом 1000 грн. Представники цієї фірми начебто не заперечують, що власником “Торгового сервіса” є Халаменда, однак ринок вже в оренді третьої фірми.

9:20. Халаменда робить заяву то російською, то українською мовою. Мовляв, ви аферист. Ти чого сюда прийшов? А мова – моя особиста справа. Ви захопили моє приміщення бандитським методом!

9:25. Тривають виступи юристів. Продовження стріма “Галки”.

9:28. “Ти юрист? Ти маєш сидіти в тюрмі. Я для етого всьо сделаю”, – кричить на юриста нових власників Бура.

9:40. Проти Халаменди прийшла агресивно налаштована група ймовірно підприємців з базару, а можливо – підтримка нових власників.

“Московська падстілка, москалюка, сепар, тварина. Як вбивали українців на майдані, простітутка ти російська. Тварюка. Русічів сюда кликав, коли хлопці кров проливали. Рожа ти кокаїнова”.

9:47. Увійти в офіс “Торгового сервісу” Халаменда не може. Слідчий бере його заяву про те, що в офісі начебто зачинилися озброєні люди. “Чемодан, вокзал, Росія”, – скандують неподалік на адресу Халаменди.

9:51. Тривають виступи юристів перед журналістами. Поліція в бронежилетах відсікає групу людей, які продовжують скандувати “Халаменда – руська шльондра”. З етичних міркувань “Галка” не може наводити всі викрики дослівно.

10:10. Слідчий складає протокол за заявою Халаменди. Юрист просить журналістів не розходитись, бо скоро “буде найцікавіше”.

10:30. Нічого не відбувається. Дотичні до місця подій палатки закрилися. За словами юристів, очікується витяг з ЄРДР про реєстрацію події злочину, після чого можливі наступні процесуальні дії.

10:39. Короткий виступ заступника начальника ГУ Нацполіції в області Ігора Максиміва.

.11.35 Особиста охорона Халаменди вийшла, а сам Халаменда з комерційним директором та помічницею Світланою Івановою намагалися відсунути трьох охоронців від входу в офіс. Їм це не вдалося. Яскраві фото та відео!

 

11.38 Поліція після кількахвилинних спостережень розтягнула сторони.

11.50 Халаменда виглядає розгубленим. Каже що поскаржився на дії поліції, вірніше її бездіяльність, у Київ міністру. Він очікує допомоги правоохоронців у забезпеченні контролю над своїм офісом.

12.05 Один з найактивніших критиків Халаменди та контракції Мирослав Кріль. У коментарі журналістам він каже, що його тесть і теща працюють на ринку і незадоволені умовами праці. Також він нарікає, що Халаменда є проросійським діячем і не має морального права керувати ринком. Сподівається , що нові власники наведуть тут лад.

 

12.25 Нічого не відбувається. Усі сторони чогось чекають.

12.55 Охоронці Халаменди спробували повернутися до нього,але кордон поліції їх не пропустив. Ситуація без змін.

13.02 Халаменда постійно на телефоні. Наразі сидить поблизу відра з нечистотами, які планували вилити на нього.

13.32 Представники Халаменди чекають реакції на скаргу щодо бездіяльності поліції. Тим часом опоненти підприємця відновили сили і активізувалися у “кричалках” – “Буру геть, Чемодан, вокзал, Росія” і тд.

14.39 У коментарі “Галці” Ігор Халаменда розповів, що досі чекає на результати скарги щодо бездіяльності поліції у перешкоджанні йому користування майном своєї фірми. Реакції  очікує з Києва. В процесі очікування він спілкується з нинішніми охоронцями входу у офіс та юристом “нових власників” Юрієм Бобиком.

14.43 “Нові власники” ринку принесли для журналістів бутерброди, каву та чай. Ситуація спокійна

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...