Мед Атлант

На Прикарпатті прикордонники з пострілами затримали вантажівку, що перевозила позашляховик

Сьогодні, 23 листопада, у Верховинському районі в межах контрольованого прикордонного району, охоронцями кордону Чернівецького загону затримано вантажний автомобіль «ЗІЛ-131».

Останній перевозив на собі позашляховик іноземної реєстрації. Перш ніж зупинити транспортний засіб, прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів у повітря. Адже, на законні вимоги зупинитися, водій не відреагував, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Надалі вантажівка зупинилася. В кабіні знаходилося троє осіб. Жодних документів, які посвідчують особу, у чоловіків не було, також документів на автомобілі у них не виявилося.

Згодом від групи реагування надійшла інформація, про виявлення слідів від автомобіля підвищеної прохідності, який перетнув кордон з Румунії в Україну.

Наразі громадяни та автомобілі затримані, тривають заходи із встановлення усіх обставин справи.

Варто сказати, що вантажівку вдалося затримати, за попередньою інформацією, яка надійшла дільничному інспектору прикордонної служби відділу «Шибени», що в свою чергу звело нанівець плани правопорушників.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...