Прикарпатські спортсмени привезли 35 нагород зі змагань з таеквон-до

З 13 по 15 грудня у Мінську (Республіка Білорусь) відбувся міжнародний турнір «Різдвяний кубок», в змаганнях взяли участь близько 900 учасників з 12 країн Європи і Азії.

Змагання проходили на 8 доянгах зі спарингу і формальних вправ.
Франківці були представлені чисельною командою у кількості 40 чоловік представники ДЮСШ #1 «SOLOVEY TEAM», вихованці ЗТУ Олега Солов’я, ЗМСУ Катерини Соловей і тренера я Богородчанської ДЮСШ Діани Шкварок. Про це повідомляють на сторінці Департаменту молодіжної політики та спорту.

За підсумками виступу наші спортсмени зайняли 18 золотих, 10 срібних і 7 бронзових нагород.

Переможцями турніру стали: Голій Станіслав, Матієга Анна, Абрамюк Максим, Матвійчук Тимофій, Соловей Софія, Сірокваша Анна, Хімук Софія, Приймак Лідія, Деренько Святослав, Магас Віктор, Шкварок Діана, Заруба Михайло, Маковійчук Софія, Іванюк Ілля, Пашков Олексій, Липовецький Денис та Кузьмін Артур.

Срібло на турнірі вибороли: Пилипів Єва, Златарьов Вадим, Манько Матвій, Хімук Софія, Приймак Лідія, Деренько Святослав, Маковійчук Софія , Тишко Дмитро, Самбуров Артем і Липовецький Денис.

Бронзовими призерами турніру стали: Пилипів Єва, Корсан Олег, Кричко Владислав, Буритник Ростислав, Сірокваша Анна, Ткачук Роман та Гораль Віктор.