Суд відмовився виселяти франківців, що перетворили житло на сміттєзвалище

Івано-Франківський міський суд відмовив у позові виконавчого комітету Івано-Франківська та КП “МІУК” щодо виселення осіб з Павлика, 23, які роками завалюють своє неприватизоване помешкання сміттям. Розгляд справи тривав чотири роки.

Мешканці однієї з квартир будинку на вулиці Павлика, 23 вже не перший рік зносять до своєї оселі сміття та інший непотріб, захаращують помешкання і балкон першого поверху.

Неодноразові попередження, скарги сусідів, приписи та протоколи результату не дають. Час від часу сміття з оселі вивозять комунальники, інформують у МІУК.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері правил благоустрою територій населених пунктів, правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями, шляхом накопичення та засмічення побутовим сміттям були також встановлені адміністративною комісією.

Натомість суд вирішив, що виселення на підставі ч. 1 ст. 116 ЖК України без надання іншого житлового приміщення є крайнім заходом, передбаченим законом. А згідно зі статтею 47 Конституції України кожен має право на житло.

Виконком та МІУК будуть подавати апеляцію на таке рішення суду. Повний текст рішення тут. 

Головне фото: Бліц-інфо.

Читайте також: На Прикарпатті двоє жінок зробили з квартири сміттєзвилище.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...