Мед Атлант

Поліцейські Франківщини припинили діяльність 97 нелегальних гральних закладів

У результаті відпрацювання припинено діяльність 97 нелегальних гральних закладів. За цими фактами відкриті кримінальні провадження.

Нацполіція України, в тому числі Івано-Франківщини, припиняє діяльність нелегальних гральних закладів. 20 грудня на Прикарпатті закрили 97 пунктів з гральними автоматами, більша частина яких працювала під виглядом розповсюджувачів державних лотерей. З цих закладів правоохоронці вилучили 40 одиниць грального обладнання.

Мобільні групи, до складу яких входять працівники територіальних управлінь стратегічних розслідувань, оперативних та слідчих підрозділів, продовжують відпрацювання на території області.
Правоохоронці проводять оперативно-слідчі дії для встановлення організаторів незаконного грального закладу.

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до громадян: якщо виявили функціонування таких закладів – повідомляйте про це на спецлінію «102».
Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що на виконання рішення Уряду поліція припиняє діяльність гральних закладів. Відтак, Кабінет міністрів України заборонив займатися гральним бізнесом, зокрема розміщувати гральні автомати, під виглядом державних лотерей. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив 20 грудня № 1325-р, чим скасував постанову №128/1037 про лотереї від 2002 року.

Начальник прикарпатської поліції Володимир Голубош повідомив про припинення нелегальних гральних закладів в області

Начальник прикарпатської поліції Володимир Голубош повідомив про припинення нелегальних гральних закладів в області

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Пʼятниця, 20 грудня 2019 р.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...