Мед Атлант

Черги на польсько-українському кордоні зменшуються

Як щороку, тисячі українців повертаються додому на свята – не лише з Польщі, але й з інших країн Західної Європи. Усі мусять пройти кордон і митний контроль на східному кордоні Польщі.

Рекорд було побито у минулі вихідні, на найбільш популярних пунктах перетину кордону водії автомобілів чекали по кільканадцять годин, – розповідає Ельжбєта Пікор з бескидського відділу Прикордонної служби, передає “Польське радіо“.

 «В суботу контроль пройшло 58 тисяч осіб, у неділю – 59 тисяч. Це в той час, коли у звичайні дні кордон перетинають приблизно 32-34 тисячі осіб протягом доби. Ще вчора, аби виїхати з Польщі через пункт перетину у Корчовій, наприклад, о 19 годині, то треба було чекати 17 годин. А сьогодні, аби виїхати з Польщі, то час очікування становить на тому ж пункті 10 годин», – повідомила Ельжбєта Пікор.

Найдовше зараз чекають водії вантажних машин – від 33 до 21 години у Медиці, Корчовій, Гребенному та Дорогуську. «Ми надіємось, що таке накопичення руху – вже позаду. Найбільше машин було у минулі вихідні. Зараз ми сподіваємось, що ситуація внормується. А вже після свят знову будуть черги, це будуть так звані повернення», – розповіла Ельжбєта Пікор.

Прикордонна служба рекомендує водіям встановити додаток «Мобільний кордон», де у реальному часі можна перевіряти час очікування на контроль.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...