SkyUp призупинить польоти до ОАЕ через трагедію у Тегерані

З 1 лютого 2020 року перевізник SkyUp Airlines припиняє польоти в Об’єднані Арабські Емірати із Запоріжжя, Львова та Харкова в зв’язку з закриттям повітряного простору над Іраном і Іраком.

Про це повідомляє пресслужба авіакомпанії.

Необхідність облітати території Ірану і Іраку призвела до збільшення тривалості польотів та потреби робити зупинку на шляху для дозаправки, зазначає перевізник.

Щойно заборону прольотів над територіями Іраку і Ірану буде скасовано, SkyUp розгляне можливість повернутися до виконання цих рейсів.

Ми змушені прийняти складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми в Шарджу з регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – тепер ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправки в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту мінімум на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропор ах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові, – повідомляє Олександр Альба, співвласника авіакомпанії.

Пасажири, які вже придбали квитки на рейси до Шарджі, будуть повідомлені про скасування рейсів і отримають відшкодування вартості квитків, звернувшись до авіакомпанії в установленому порядку.

Авіакомпанія продовжить виконання регулярні рейси в Коломбо (Шрі-Ланка) з додатковою посадкою в Анталії на зворотному шляху.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...