74% українців не підтримують акції проти розміщення евакуйованих з Китаю – опитування

74% українців не підтримують протести проти розміщення евакуйованих з Китаю українців, які відбулися нещодавно.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 22-23 лютого 2020 року, пише “Уніан“.

Підтримують такі протести тільки 15% респондентів, 11% – не визначилися з оцінкою.

Зазначається, що чим вище рівень освіти і доходів, тим вище рівень неприйняття протестів проти евакуації. У регіональному розрізі найбільше тих, хто не підтримав такі дії – на Півдні країни (80%).

Довідка. Опитування проводилось у форматі формалізованого інтерв’ю (face-to-face) серед населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Похибка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%.

Як повідомлялося, 20 лютого в Нових Санжарах Полтавської області місцеві жителі протестували проти прибуття до медичного центру МВС евакуйованих з Китаю громадян України та іноземців.

Протестувальники перекривали дорогу, кидали каміння в автобуси з евакуйованими громадянами. Під час протистоянь 9 правоохоронців отримали поранення. Поліція відкрила два кримінальних провадження – за фактом масових заворушень і насильства щодо правоохоронців.

21 лютого поліція відпустила 23 із 24 найбільш агресивних осіб, затриманих під час протестів, одну людину залишили під вартою. Він наголосив, що усі фото- і телекамери зафіксували обличчя багатьох людей, які організували масові безпорядки.

22 лютого суд у Полтаві обрав підозрюваному в наїзді на нацгвардійців у Нових Санжарах Володимиру Сіренку запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту строком на 2 місяці.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...