Прикарпатців попереджають про небезпечні спеції з Болгарії

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення про сальмонелу в меленому коріандрі.

Продукт  експортують з Болгарії (експортер: Bulgarcoop – Import – Exsport LTD) до Німеччини (виробник: Beck Gewuerze and Additive GmbH, код № 540606100, продукт: Rohwusal Bergsalami – Edelschimmel, партія: 20200120171608, термін придатності: до 28.01.2022, кількість 6 300.0 кг) та окремих держав-членів ЄС і, в тому числі до України – ТОВ КОВЧЕГ (с. Софіївська Борщагівська, Києво-Святошинський район, Київська обл.).

Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає операторів ринку про необхідність вилучити продукцію з виробництва та /або обігу.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь, – нагадують у Держпродспоживслужбі.

Довідково.

Сальмонела – тип бактерій родини Enterobacteriaceae, який об’єднує анаеробні грамнегативні палички. Вони належать до  бактерій внутрішньоклітинного типу – перебувають в клітинах зараженого організму. Бактерії сальмонели зустрічаються у диких і свійських тварин. За сприятливих умов, таких як спека або підвищена вологість, мікроорганізми Salmonella можуть жити поза живим організмом протягом декількох місяців. Промислове птахівництво і харчова промисловість сприяли зростанню сальмонельозу у всьому світі за останні роки. Так, найбільша епідемія інфекції була зареєстрована 1980 року в Польщі, коли сталося зараження понад 700 000 осіб.

Читайте також: Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає про небезпечні устриці та порошок з цибулі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...