За два роки пенсії зростуть на 1200 гривень — в уряді анонсували індексацію

В уряді анонсували індексацію пенсій на наступні два роки, та запевнили що до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 гривень.

Про це повідомляє міністерка соціальної політики Юлія Соколовська у Facebook, пише ЕП.

За словами Соколовської, додаткове підвищення здійснюватиметься у декілька етапів:

  • 2020 рік – спочатку найстарші люди віком від 80 років (з урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/міс)
  • далі – від 78,
  • ще за рік – від 75 років і тд.

Індексації заплановані також на наступні роки.

Також міністерка підкреслює, що вже у цьому році зростуть пенсії для людей віком 80+

Ви правильно зрозуміли з пункту про 80+. В цьому році Уряд проведе також індексацію пенсій і їхній розмір зросте. Це плановий і закладений у бюджеті перерахунок. Наш уряд запланував це на вересень. В середньому, від індексації розмір пенсії зросте на 216 грн/міс”, – повідомляє очільниця міністерства.

У Мінсоцполітики нагадують,  що відповідно до закону, Кабінет міністрів сам визначає період для перерахунку. А також зауважили, що ще 100 тисяч одиноких пенсіонерів зможуть отримати додаткові кошти, якщо запрацює відповідний закон.

Крім того, якщо парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд. Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн”, – резюмує Соколовська.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...