На Верховинщині вшанували загиблих воїнів-земляків

Сьогодні, 13 березня, у селі Дземброня Верховинського району Івано-Франківської області, на території монастиря Преображення Господа Нашого Ісуса Христа Провінції отців Василіян УГКЦ відбулося вшанування загиблих воїнів із Верховинщини.

Вшанування відбулося біля пам’ятної стели, яка була освячена минулого року, повідомляє Івано-Франківський обласний військовий комісаріат.

В заході взяли участь матері, близькі та рідні загиблих героїв,військовослужбовці Верховинського районного військового комісаріату, 10 гірсько-штурмової бригади , представники місцевої райдержадміністрації, відділу освіти, святий отець та сестри монахині. Приєдналися також місцеві діти та педагоги.

Пам’ятну стелу на честь загиблих воїнів-верховинців урочисто відкрили у січні 2019 року. На стелі викарбувані імена шести українських героїв – Шлевкевич Богдан Васильович, Пацино Дмитро Вікторович, Шлімкевич Василь Андрійович, Савіцький Віталій Юрійович, Гонтар Валентин Володимирович та Ткачук Микола Васильович.

Це місце має особливе значення для місцевих. Саме тут вони можуть вшанувати своїх земляків, які полягли в боротьбі українського народу за свободу та незалежність рідної держави.

Світла пам’ять всім хто загинув за землю нашу, за Україну.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...