Мед Атлант

Укрзалізниця скасовує потяги до Польщі

У ніч з 14 на 15 березня призупиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею.

У зв’язку з рішенням уряду Республіки Польща про тимчасове закритття міжнародного сполучення з іншими країнами, о 0:00 в ніч з суботи, 14 березня, на неділю,15 березня, буде призупинено курсування пасажирських поїздів до Польщі.

Цю інформацію підтверджує представник Укрзалізниці в Польщі, повідомляють в Міністерстві інфраструктури України.

Загалом між Україною та Республікою Польща курсують два швидкісних поїзди № 705/716 та 715/706 Київ – Перемишль, поїзди № 67 Київ – Варшава, № 51 Львів – Вроцлав, а також безпересадкові вагони Київ – Вроцлав. Останні поїзди з Польщі здійснять свої рейси в Україну 14 березня: 706 і 716 Інтерсіті+ з Перемишля і нічний поїзд з Варшави. З України вранці 14 березня до кінцевої станції Перемишль відправилися два поїзди Інтерсіті+ 705 і 715.

На період призупинення пасажирського сполучення із Польщею, більше поїздів до цієї країни Укрзалізниця не відправлятиме. Поїзди Інтерсіті курсуватимуть до Львова.

Продаж квитків на рейси, що відмінені, призупинено. Повернення коштів за раніше придбані проїзні документи проводиться в усіх квиткових касах Укрзалізниці згідно з діючими нормативно-правовими актами та правилами. Квитки, придбані онлайн, можна повернути у на сайті booking.uz.gov.ua або у мобільному застосунку УЗ.

Перепрошуємо за незручності та закликаємо пасажирів ставитися до ситуації з розумінням. У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111 або у Месенджер на офіційній сторінці Компанії у Facebook.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...