Породілля, яка померла в ОПЦ, нещодавно повернулася з Польщі

Сьогодні, 31 березня, в Івано-Франківську відбувся черговий брифінг ОДА з приводу поширення коронавірусу в області. Як раніше повідомляло МІСТО, вчора в пологовому будинку померла породілля на другий день після пологів.

Як повідомили на брифінгу, народилася дівчинка, 2 кілограми 500 грамів, зараз вона почувається добре та перебуває під наглядом у лікарів. Щодо того, чи була породілля в ізоляції?

Спеціально для породіль, які мають мають ознаки коронавірусу, розроблено цілу систему для їхнього прийому та ізоляції. Згідно цих рекомендацій, в обласному пологовому центрі було виділено спеціальне приміщення для жінок з підозрою на коронавірус. Жінка, яка померла, поступила до лікарні з плановою госпіталізацією з Болехова враховуючи її попередній діагноз – хронічна артеріальна гіпертензія, ожиріння четвертого ступеню, на той час 36-тий тиждень вагітності. 10 березня була госпіталізована в реанімаційне відділення через високий тиск 200/110. Жодних ознак коронавірусу в неї не було, температура була в межах норми, не була кашлю чи інших ознак захворювання. Лікувалася, як хвора з гестозом, – розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Чемний.

З 29 березня в неї почала підніматися температура та з’явилася задишка. Тоді було зібрано додатковий анамнез і жінка призналася, що приїхала нещодавно з Польщі. Її одразу перевели в ізольоване приміщення. Всі лікарі були в захисних костюмах та мали відповідний захист. В цей час в неї почалися фізіологічні пологи. Після пологів стан жінки різко погіршився і її перевели на апарат штучної вентеляції легень, але вчора, 30 березня, вона померла.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

  • ��������...
  • Loading...