СБУ викрила на передачі секретних документів топ-чиновника, який родом з Франківська

Служба безпеки викрила держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, який родом з Івано-Франківська, який надіслав невідомо кому секретні документи щодо заходів Міноборони на сході України, у морях та Керченській протоці.

Про це повідомила пресслужба СБУ, джерело “Української правди” в СБУ.

Державний службовець категорії “А”, скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

Офіційно у відомстві прізвища чиновника не називають, однак за словами поінформованого співрозмовника УП, йдеться про державного секретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака.

Посаду у міністерстві інфраструктури Галущак займає з січня 2017 року. Він державний службовець ІІІ рангу.

Крім того, чиновник нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

У 2006 році Галущак був заступником директора юрдепартаменту “Нафтогазу”, з 2006 по 2014 рік – радником глави правління ЗАТ “УКРГАЗ-ЕНЕРГО”, у 2015-2016 рр. – заступником начальника РФ “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”, у 2016 – 2017 рр. займав пост директора інвестдепартаменту “Укрзалізниці”.

Відзначається, що своїми діями Галущак завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.

За цим фактом правоохоронці порушили кримінальну справу за ст.111 ККУ (державна зрада).

2 квітня правоохоронці провели обшуки у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця.

У нього вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом “Для службового користування”.

Довідково:

Посаду у Міністерстві інфраструктури Андрій Галущак займає з січня 2017 року. Він державний службовець ІІІ рангу.

Народився 19 січня 1974 року у м. Івано-Франківськ. У 1992 році здобув перемогу на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства та одержав спеціальний диплом «За розум і талановитість». У 1997 році з відзнакою здобув вищу юридичну освіту у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю «Правознавство».

1994 – 1997 – помічник начальника, головний юрисконсульт Управління освіти Івано-Франківської обласної державної адміністрації

1998 – 2005 – завідувач юридичного відділу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

Тричі балотувався до Івано-Франківської міської ради, усі рази безуспішно. На громадських засадах працював помічником прикарпатського нардепа Юрія Солов’я.

2005 – 2006 – заступник директора юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України»

2006 – 2014 – радник голови правління ЗАТ «УКРГАЗЕНЕРГО»

2015 – 2016 – заступник начальника РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

2016 – 2017 – директор інвестиційного департаменту ПАТ «Укрзалізниця»

З січня 2017 року – Державний секретар Міністерства інфраструктури України

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...