У ніч на Великдень майже 130 тисяч людей проігнорували карантин і прийшли до храмів. ФОТО

В Україні у Великодню ніч до церков прийшли майже 130 тис. вірян, лише у 19 випадках поліція зафіксувала порушення карантинних обмежень.

Як інформує прес-служба МВС, про це повідомив голова Національна поліція України Ігор Клименко.

За його словами, богослужіння у більшості храмах держави відбулися без порушень, але, разом із тим, зафіксовано 19 випадків недотримання карантинних обмежень.

Клименко зазначив, що загалом святкові богослужіння проводилися у 13 тис. 658 храмах в усіх регіонах держави. Публічну безпеку і порядок забезпечували 26,5 тис. поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії.

Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень.

За словами Клименка, участь у богослужіннях взяли майже 130 тис. громадян.

«І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі», – повідомив Клименко.

Як повідомляв УНІАН, президент України Володимир Зеленський перед святом наголошував, що якщо на Великдень допустити велике скупчення людей, то кількість хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 може сягнути від 2% до 10% населення України.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...