Мед Атлант

Футболісти “Прикарпаття” почнуть тренуватися з 12 травня

Після виходу з карантину, всіх футболістів МФК “Прикарпаття” перевірять на коронавірус. Далі – тренування в групах по кілька гравців та продовження участі в чемпіонаті.

Про це у День українського футболу розповів головний тренер івано-франківської команди Володимир Ковалюк, передає “Суспільне“.

Вийти на стадіон бодай для тренування гравці команди “Прикарпаття” зможуть не раніше 12-го травня.

Ще 11 ігор нам залишиться дограти до чемпіонату. Якщо починати у червні, числа шостого, то мали б закінчити шостого серня. І потім знову починати новий чемпіонат. Це дуже накладно. Перші ліга – це велика географія і будь-який виїзд – це 1000 км, – розповідає Володимир Ковалюк.

Футбольний експерт Олександр Дем’янчук в сезоні 2019-2020 тренує юнацьку команду ФК “Угорники”. У МФК “Прикарпаття” працював у 2016-2018 роках. Каже, в історії світового футболу – це перша ситуація із довгою перервою у чемпіонатах, не враховуючи світові війни.

Був лише випадок, коли близько десяти років тому, здається, сезон 2008-2009 також навесні. В Ісландії вулкан вибухнув, і в Європі авіасполучення було обмежено. Тоді багато матчів просто переносилися. А ось щоб через епідеміологічну ситуацію скасовували, наскільки мені відомо, в історії світового футболу не було, – розповідає Олександр Дем’янчук.

За словами головного тренера МФК “Прикарпаття” Володимира Ковалюка, першого травня футболістам надішлють програми з фізичної підготовки.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...