Будуть платними: стало відомо, як у Франківську відбуватимуться спецперевезення

В Івано-Франківську з 12 травня збільшать кількість спецперевезень.

Вони перевозитимуть працівників критичної  інфраструктури по звичних маршрутах. Транспорт курсуватиме з 6:30 по 10:00 ранку, та 16:00 по 21:30. Курсуватимуть не тільки автобуси, а й тролейбуси, передає Галицький кореспондент.

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповів, що спецрейси курсували і до сьогодні. Перевозили вони не тільки медпрацівників, а й працівників інших сфер, які підпадають під постанову кабінету міністрів.

Постанова Кабміну дозволяє перевезення службовими та орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл. Перевезення можливі за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції.

Зараз підприємство возить по спеціальних маршрутках, які розробили конкретно під медиків. А з 12 травня будуть возити ті самі категорії по звичайних маршрутах і автобусами, і тролейбусами, – каже директор «Електроавтотранс».

Зайти в автобус пасажири зможуть тільки з довідкою з місця роботи або з посвідченням, яке вказує, що людина працює у певній установі.

Ті спецрейси були безкоштовними, але з 12 травня вони вже будуть платними. Проїзд коштуватиме 4 гривні, а водії видаватимуть квитки. Тільки наразі вирішуємо, чи буде для якихось категорій безкоштовний проїзд, – зазначає Віталій Голутяк.

Автобуси та тролейбуси будуть дезінфікувати розчинами на основі спирту та хлору після кожного заїзду в депо та перед виїздом.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...