На Городенківщині затримали браконьєра – наловив риби майже на 24 тис. грн.

8 травня 2020 року на «гарячу лінію» Івано-франківського рибоохоронного патруля надійшла інформація про грубе порушення рибальства на річці Дністер в Городенківському районі Івано-Франківської області.

Рейдова група рибпатрульних, що прибула на місце, близько 21 години на березі річки Дністер виявила особу із забороненим знаряддям лову – саком («каблуком»), та сумкою, в якій знаходився улов. Про це інформує Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

В улові у снулому стані знаходилася така риба: бистрянка російська – 3 екз., вирезуб причорноморський – 2 екз., ялець звичайний – 2 екз.(види, занесені до Червоної книги), заборонений до вилову Правилами любительського і спортивного рибальства рибець звичайний – 1 екз. а також 11 екз. верховодок звичайних, 2 екз. бичка-піщаника, 2 екз. головня, по одному екземпляру підуста звичайного, окуня звичайного та краснопірки (всього 26 шт).

“Загальна вага незаконно здобутих ресурсів склала всього 1,2 кг, – інформує начальник Івано-франківського рибпатруля Любомир Стрембіцький. – Серед червонокнижної риби бачимо два вирезуби розміром всього кілька сантиметрів, які в Дністрі могли б вирости до 8 кілограмів. Бачимо молодь яльця звичайного, три екземпляри бистрянки російської. Всього порушником завдано збитків на суму 23 286 грн”.

У зв’язку зі значним розміром завданих збитків, на місце події рибпатрульними були викликані працівники Городенківського ВП Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області. Поліцейськими встановлено особу, що здійснювала правопорушення (ним виявився мешканець с. Незвисько Городенківського району), здійснено запис свідчень, складено протокол огляду місця події при понятих, вилучене заборонене знаряддя лову. До завершення слідчих дій Національною поліцією вилучена риба, як речовий доказ, передана на зберігання в Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...