У стаціонарі Калуської ЦРЛ лікуються 24 пацієнти з пневмоніями, двоє – на ШВЛ

Керівник КНП “Калуська ЦРЛ” Іван Красійчук повідомив, що у стаціонарі зараз лікуються 24 пацієнти з пневмоніями.

Двоє хворих знаходяться у відділенні інтенсивної терапії та підключені до апарату штучної вентиляції легень, інформують “Вікна”.

За словами Івана Красійчука, кількість госпіталізованих з пневмоніями за останній тиждень зросла: в лікарні перебувало по 20-26 хворих на день, у той час, як попереднього тижня було по 14-16 хворих.

Також керівник Калуської ЦРЛ поінформував про ситуацію в кардіологічному відділенні лікарні. Нагадаємо, 20 травня через коронавірус було припинено госпіталізацію в це відділення. За словами Івана Красійчука, COVID-19 діагностували в медичної сестри кардіології, ще семеро працівників — температурять. Джерелом інфекції став ургентний пацієнт, якого було госпіталізовано за відсутності симптомів коронавірусної хвороби.

Усіх працівників кардіологічного відділення відправили на самоізоляцію, у 27-ми людей відібрали зразки біологічного матеріалу для ПЛР-діагностики.

Станом на 22 травня, як повідомив Іван Красійчук, прийшли вже 12 результатів тестів. З них один — позитивний (у медсестри, яка захворіла), решту — негативні. Ще 15-ти результатів ПЛР-тестів очікують.

Головне фото ілюстративне. 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...