На Верховинщині негода заблокувала дорогу до чотирьох сіл. ФОТО

У Верховинському районі зсув ґрунту заблокував дорогу до чотирьох сіл.

Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.

У с. Біла Річка на Верховинщині  внаслідок зливових дощів відбувся зсув ґрунту та селевий потік. Перекрито рух автотранспорту на автодорозі місцевого значення “Гринява – Голошино”. Відсутнє сполучення до сіл Голошино, Біла Річка, Яловечора. Поряд з цим відбувається просідання дорожнього полотна протяжністю 40 м.

У с. Кохан відбувся зсув ґрунту на автодорогу місцевого значення “Кохан-Перехресне”. Сполучення відсутнє.

Силами штабу з ліквідації наслідків стихії із залученням спеціальної техніки державних, комунальних та приватних підприємств, за підтримки ДП “Дороги Прикарпаття” нам вдалося першочерговими заходами забезпечити проїзд на автодорогах обласного та місцевого значення до всіх населених пунктів окрім села Кохан. Без транспортного сполучення на цей час ще залишаються біля 20 присілків у різних населених пунктах району, де внаслідок паводкових вод в період 12- 17 червня 2020 р. зруйновані та пошкоджені велика протяжність присілкових доріг та мостів, – повідомив у мережі Василь Бровчук, голова Верховинської РДА.

З його слів, Верховинською РДА підготовлено звернення до обласної державної адміністрації та перелік зруйнованих і пошкоджений комунальних об’єктів з метою надання допомоги у виділенні коштів на їх відновлення.

Фото: Василь Бровчук. 

Читайте також: Через дощі річки Прикарпаття можуть піднятись до 2 метрів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...