Минулого місяця в Калуші найбільше протоколів за порушення карантину склали на заклади харчування

2 липня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації начальниця Калуського міського управління Держпродспоживлужби Ірина Нітух розповіла про те, як суб’єкти господарювання і заклади освіти дотримувалися вимог карантину впродовж червня.

За її словами, у червні було проведено 37 моніторингових обстежень закладів громадського харчування. За їхніми підсумками склали сім протоколів про порушення. Поширене порушення — ігнорування вимог карантину під час масових святкувань. Крім того, обстежили сім об’єктів торгівлі промисловими товарами і 20 — продовольчими. На одного суб’єкта господарювання, який торгує продуктами харчування, складено протокол, інформують “Вікна”.

Також за останній місяць спеціалісти Держпродспоживслужби провели шість обстежень перукарень, 14 — стоматкабінетів і п’ять — закладів фізичної культури і спорту. Жодних зауважень до усіх перевірених об’єктів не було.

Щодо закладів освіти Калуської громади, то тут у червні порушень вимог під час карантину теж не фіксували. За словами Ірини Нітух, впродовж червня було проведено 17 обстежень в усіх восьми працюючих закладах дошкільної освіти, а також вісім обстежень у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

У фокусі уваги залишаються ринки Калуша. У червні, як повідомила Ірина Нітух, на ринках провели 67 обстежень. Проблеми тут є і вони вже стали звичними — не усі відвідувачі користуються захисними масками та дотримуються дистанції. За місяць на ринках міста склали чотири прописи, а протоколів про порушення не складали.

Нагадаємо, за рішенням комісії можуть призупинити роботу закладів, які не виправляться і де будуть зафіксовані повторні порушення правил карантину.

Читайте також: На Франківщині у закладах харчування та супермаркетах виявили майже 500 порушень карантинних вимог.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...