В Ланчинську громаду приїхали представники ООН

Сьогодні, 8 липня, в Ланчинській громаді перебуває група представників ООН з метою вивчення ситуації у постраждалих від повені.

Ми зацікавлені ознайомитися з ситуацією, зі станом здоров’я мешканців громади, які постраждав від повені. Особливо нас цікавить стан води, гігієна і санітарія. Після цього відрядження ми оперативно підготуємо оцінку ситуації і подивимося, чи потребує ваша громада нагальної короткотермінової допомоги, чи довготермінової, і якої саме, – сказав під час зустрічі з селищним головою Володимиром Поповичем постійний координатор системи ООН в Україні.

Представники ООН побували у сім’ях, оселі яких повність зруйновано внаслідок повені.

Нас цікавить, як стихія вплинула на можливості людей заробляти, на приватний бізнес, а також, чи є в регіоні хімічна , екологічна загроза; чи проводяться такі обстеження і які запобіжні заходи вживаються, -зазначив О’Доннел.

Також представників ООН цікавило, як діє система страхування, який вплив матиме ситуація, що склалася унаслідок стихії, на децентралізацію влади у державі в майбутньому, повідомляють на сторінці Надвірнянського РВ У ДСНС України в Івано-Франківскій області.

У свою чергу, селищний голова поінформував представників ООН про ситуацію, яка склалася в Ланчинській громаді внаслідок небувалої повені. протягом 23 червня 2020 року стихією завдано великих збитків, через сильні зливи піднявся рівень води у річці Прут та потічках Урюк та Кобилиця. Сильний схиловий стік зносив все на своєму шляху: будівлі, паркани, дерева, машини. Шкоди завдано по всіх населених пунктах та найбільше постраждали мешканці Заріки в селищі Ланчин. Пошкоджені дороги, підтоплено та пошкоджено берегоукріплення та пішохідні мости.

Зокрема, Володимир Попович повідомив, що на даний час у постраждалих повністю відновлено газопостачання та електропостачання.

Варто зазначити, що голова звернув увагу на хід відновлювальних робіт доріг та залучення технічних засобів.

Ознайомившись із наслідками стихійного лиха і ходом їх подолання, експерти ООН підготують висновки як на урядовому, так і на місцевому рівнях з метою запобігти подібним природним катаклізмам у майбутньому.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...