Мед Атлант

У Галицькому НПП прихистили виснаженого пугача. ВІДЕО

Вчора, 13 липня, у Галицькому національному парку з’явилась найбільша сова Європи.

У Центр реабілітації та реінтродукції диких тварин Галицького національного природного парку зателефонувала жителька с. Маріямпіль Світлана Ваврищук і повідомила про знахідку великої сови в околицях с. Маріямпіль. Нею виявився – пугач, найбільша сова Єропи, занесена до Червоної книги України.

Після детального огляду зовнішніх пошкоджень не виявили, але стан птаха дуже важкий – сова виснажена. Його вага 1,4 кг (нормальна вага дорослого птаха 2,1 – 3,3 кг.) Є проблеми з кінцівками – відсутній хватальний рефлекс, ця проблема, очевидно, не дозволила птахові полювати і призвела до такого виснаження, – повідомили у парку.

13 липня у Центр реабілітації та реінтродукції диких тварин Галицького національного природного парку зателефонувала жителька с. Маріямпіль Світлана Ваврищук і повідомила про знахідку великої сови в околицях с. Маріямпіль. Нею виявився – пугач, найбільша сова Єропи, занесена до Червоної книги України. Після детального огляду зовнішніх пошкоджень не виявлено, але стан птаха дуже важкий – сова виснажена. Його вага 1,4 кг (нормальна вага дорослого птаха 2,1 – 3,3 кг.) Є проблеми з кінцівками – відсутній хватальний рефлекс, ця проблема, очевидно, не дозволила птахові полювати і призвела до такого виснаження.

Опубліковано Галицький національний природний парк Вівторок, 14 липня 2020 р.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...