Калуська гімназія з вересня стане ліцеєм

У березні цього року був прийнятий новий Закон «Про повну загальну середню освіту», відповідно до якого змінюються типи закладів. Тож свій статус планує поміняти і Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка.

Про це «Калуш ФМ» повідомила директорка гімназії Оксана Табачук.

За її словами, новим законом передбачено, що початкова школа забезпечуватиме початкову освіту (1-4 класи), гімназія – базову середню освіту (5-9 класи), а ліцей – профільну середню освіту (10-12 класи).

Відповідно, якщо ми залишимося гімназією, то тоді не будемо мати старшої ланки, тобто 10-12 класів, – пояснила директорка. – А оскільки ми хочемо зберегти заклад в тому вигляді, який є зараз, де навчаються обдаровані діти, де можемо готувати їх до навчання в старших класах, то вирішили поміняти статус на ліцей, який як виняток за рішенням засновника надаватиме як базову, так і профільну освіту. Відповідно до закону таке рішення (як виняток) може приймати міська рада, якщо місто має більше 50 тисяч населення.

Адміністрація гімназії вже підготували проєкт Статуту і подали в міську раду на вивчення.

Сподіваюся, що до вересня ми отримаємо новий статус і будемо Калуським ліцеєм ім. Д. Бахматюка, – зазначила Оксана Титівна.

Читайте також: Чи почнеться навчальний рік у школах Франківська дистанційно, поки невідомо.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...