Втрати окупанта станом на 271 день війни

84600
Особовий склад
278
Літаків
261
Гелікоптерів
2892
Танків
5822
ББМ
1870
Артилерія
209
Засоби ППО
393
РСЗВ
4379
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
1537
БПЛА
16
Кораблі та катери
Купити квартиру в Івано-Франківськ

У Калуші більше половини кафе і ресторанів порушували карантин під час весіль і банкетів

12 липня за участі представників поліції були проведені перевірки закладів громадського харчування на дотримання ними карантинних обмежень. Масові заходи проводились у 44-х закладах, 70% яких порушували протиепідемічні вимоги.

Про те, якою є ситуація в Калуші, “Вікнам” розповіла керівник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міського управління Держпродспоживслужби Тетяна Чернієнко.

За словами Тетяни Чернієнко, після того, як заклади громадського харчування в Калуші почали приймати відвідувачів, спеціалісти Держпродспоживслужби проводили моніторингові відвідування: роз’яснювали правила роботи під час карантину та надавали рекомендації щодо їх дотримання.

Перевірки почалися з 21 червня. Передусім перевіряли заклади, які мають великі приміщення і де як правило проводять масові святкування: весілля, банкети тощо. Загалом у Калуші є 21 такий заклад, порушення карантинних вимог виявляли в 11-ти з них. А саме в таких кафе і ресторанах: “Майдан”, “Вежа”, “Маріанна плюс”, “Терези”, “Анна Марія”, “Чайка”, “Колиба”, “Касабланка”, “Садиба”, “Кондрат” і “Кукурудза”. На всі ці заклади, повідомила Тетяна Чернієнко, складено протоколи про порушення за статтею 42 Закону України про адміністративні правопорушення (Порушення санітарних норм). Розмір штрафу на посадових осіб — від шести до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 102-425 гривень.

Нагадаємо, в Калуші комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення, що у випадку повторного виявлення порушень у закладах громадського харчування, їхню роботу можуть припинити. За словами Тетяни Чернієнко, повторні перевірки закладів, де раніше виявляли порушення, засвідчили, що зауваження були враховані і ситуація виправилася. Тож, про припинення роботи котрогось з них не йдеться.

Упродовж останніх вихідних у закладах громадського харчування міста не було масових святкувань, а в найближчі вихідні їх знову перевірятимуть.

Також міське управління Держпродспоживслужби продовжує перевірки на ринках, у закладах торгівлі, закладах дошкільної освіти, спорту тощо. Зокрема, за порушення санітарних норм оштрафували близько десятка продовольчих магазинів. Порушення — різні. Як правило, це відсутність повідомлення про карантинні обмеженні на вході, відсутність масок у продавців і покупців, відсутність засобів для дезінфекції рук.

У цілому, як відзначила Тетяна Чернієнко, калушани все більше розслабляються, забувають про маски та необхідність дотримання дистанції.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...