Музикант з Богородчанщини написав пісню про калушанок. ВІДЕО

Поет і музикант Мирослав Капущак подарував слухачам свою нову пісню під назвою “Калушанки”.

Мирослав Капущак — уродженець села Горохолино, що на Богородчанщині. Народився у простій селянській сім’ї. У родині Мирослава Капущака музикантів не було, інформує ТРК “Незалежність”.

На жаль, у мене в родині не було музикантів. Я перший, як казали колись на селі, що неправильно вродився (сміється – Авт.), — розповідає чоловік.

Закінчивши у рідному селі школу, Мирослав Капущак пішов навчатися у культосвітнє училище на духовий відділ. Відтоді Калуш для музиканта став рідним. Все своє життя Мирослав не покидає музику: грав на весіллях, писав свої власні твори.

Перша пісня “Нова сім’я” була написана ще у 80-х роках. Далі пісня “Навідуйтеся діти додому”, яку любить співати з дружиною.

Моя дружина любить пісню “Навідуйтеся діти додому” . Співаємо з нею деколи, вона плаче, бо там є слова, які зачіпають душу, — каже Мирослав Капущак.

Зараз у доробку музиканта сотні творів. Вони про рідне село, родину, сім’ю. Нещодавно автор презентував пісню про Калуш. А днями написав нову — під назвою “Калушанки”. Надихнула написати пісню його онучка Іринка.

Loading...