Поліція Франківщини підписала меморандум про співпрацю і партнерство з ОТГ

На Івано-Франківщині стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади».

У рамках даного проєкту поліція Івано-Франківщини підписала меморандум про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. Метою даного проєкту є тісна взаємодія поліцейського з ОТГ та орієнтація на її потреби.

Відтепер за кожною з 9 ОТГ регіону буде закріплений поліцейський офіцер, який не тільки працюватиме на території цієї громади, а й житиме там.
Захід відбувся сьогодні, 28 липня, в Коломийському відділі поліції за участі керівника ГУНП в області Володимира Голубоша, його заступника Остапа Білейчука та голів ОТГ.
«Даний проєкт має мету побудувати взаємодію між поліцією та ОТГ на принципах відкритості, співпраці, довіри та безпеки шляхом втілення нової концепції у поліцейській діяльності, – зазначив Володимир Голубош. – Дуже важливим та бажаним результатом цього проекту є несення служби поліцією на основі взаємодії з громадою та постійного спілкування з нею».

У свою чергу, ОТГ створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом та оргтехнікою. На сьогодні уже 9 громад надали згоду на впровадження проекту.

Заступник керівника поліції області Остап Білейчук, який курує роботу підрозділів превенції, закликав представників громади до подальшої плідної співпраці та порозуміння.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...