Мед Атлант

У Польщі поблизу залізничної колії знайшли рештки українця

Поблизу польського міста Конін біля залізничної колії знайшли тіло мертвого чоловіка, виявилося, що це громадянин України.

Про це повідомило “Польське радіо“.

Про особу чоловіка свідчать документи, що знайшли біля нього.  Зазначається, що померлий перебував на карантині.

“25 липня під час виїзду, пов’язаного із гасінням гальм у локомотива потягу сполученням Варшава-Берлін, пожежники-добровольці з ґміни Ґоліна натрапили на документи, що лежали поблизу колії. За розповіддю рятувальників, поблизу був відчутний запах останків у процесі розкладання. На мертве тіло випадково натрапили під час огляду кущів неподалік залізничної станції Сплавє”, – пише видання.

В Окружній прокуратурі розповіли, що розкладання виявлених останків було настільки сильним, що під час проведеного розтину не вдалося з’ясувати безпосередню причину смерті чоловіка. За словами речниці відомства Алєксандри Мараньди, експерт не виключив участь третіх осіб, але ймовірною причиною називає переохолодження.

Мараньда додала, що слідчі чекають на результати додаткових токсикологічних аналізів, взятих із останків померлого. Вона зазначила, що чоловік, тіло якого виявили, був вдягнений у спідню білизну, а поблизу тіла виявили частини одягу та дорожню сумку.

За інформацією інших польських ЗМІ, виявлені неподалік останків документи належать громадянину України, котрий приїхав до країни у першій половині липня. Чоловік перебував на карантині в одному з населених пунктів у Шамотульському повіті, приблизно за 130 км від місця виявлення останків. Востаннє поліція підтвердила, що чоловік був у місці відбування карантину чотири дні до виявлення тіла. Під час наступного контролю громадянина України вже не застали вдома.

У прокуратурі кажуть, що виявлене при колії тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, а тому додатково проведуть тест ДНК.

Читайте також: Польща відновила карантин для авіапасажирів з України

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...