Уряд планує тестувати на COVID-19 за категоріями

До 15 вересня 2020 року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч. Також має бути запроваджена категоризація осіб, що тестуються.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати більш детальну статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше, — зазначив Шмигаль.

Ще одним завданням Уряду, як відзначив Денис Шмигаль, має бути удосконалення так званої системи “Виявлення-тестування-ізоляція-контакти”. Зокрема, створення системи відслідковування контактних осіб шляхом опитування.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що, станом на сьогодні, на самоізоляції перебуває понад 28 тисяч активних хворих на COVID-19 та майже 100 тисяч контактних осіб.

В середньому, на кожен випадок ми маємо по 4-5 контактних осіб. Важливо, щоб усі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції згідно з встановленими правилами через використання додатку «Дій вдома”, — підкреслив Степанов.

Читайте також: В МОЗ уточнили, хто буде виявляти підозри на COVID-19 серед учнів шкіл.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...