Мед Атлант

Трасу Івано-Франківськ – Рахів повністю перекрито. ФОТО

Як раніше повідомляло МІСТО, 26 серпня, жителі села Космач, Дзвиняч, Міжгір’я та Росільна перекрили дорогу Р-38.

Жителі декількох сіл вже перекривали дорогу, але оскільки влада знову не виконала прохання людей, цього разу вони вирішили стояти до того часу, поки дорога не буде відремонтована повністю.

Вчора до людей приїхав заступник голови ІФ ОДА Василь Івасик. Після довгих перемовин людям сказали, що 27 серпня о 8:00 ранку техніка розпочне ремонт. Оскільки люди чули вже багато таких обіцянок, то вирішили знову не піддаватися на балачки влади.

Щойно жителі Дзвиняцької ОТГ повністю перекрили трасу Івано-Франківськ – Рахів. Спочатку люди перекрили дорогу перед поворотом на Підгір’я, але оскільки поліція відправляла всіх в об’ їзд, а влада ніяк не редагувала, то люди вирішили повністю заблокувати рух на в’їзді в Богородчани.

На місці керіництво та депутати ЛДзвиняцької ОТГ провели виїздну позачергову сесію.

Вже на 7 днів прострочено терміни виконання ремонтних робіт. Вони мали 20 числа почати підготовку до ремонту, а 27 закінчити. 10 вересня мало б початися розпилення дорожніх матеріалів. Вже тиждень нічого не робиться. Тому на позачерговій виїздній сесії вирішили ми відправити лист голові ІФ ОДА Федоріву та депутату Матусевичу, – каже голова Дзвиняцької ОТГ Микола Волочій.

Як повідомляє кореспондентка “МІСТА” з місця події, на трасі вже утворилися кілометрові затори.

Протестувальники не пускатимуть машини протягом 20 хв, а на 5 хв будуть дозволяти проїзд.

Ближче до вечора на місці чекали або голову ІФ ОДА Віталія Федоріва, або його заступника Василя Івасика. Спочатку вони пообіцяли, що приїдуть, а вже пізніше сказали, що ніяк не зможуть.

Завтра, 28 серпня, люди продовжують перекриття.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...