Втрати окупанта станом на 216 день війни

57750
Особовий склад
261
Літаків
224
Гелікоптерів
2306
Танків
4881
ББМ
1378
Артилерія
175
Засоби ППО
331
РСЗВ
3730
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
977
БПЛА
15
Кораблі та катери
Купити квартиру Івано-Франківськ

Випускники калуського ансамблю вступили в легендарну хореографічну студію

Випускники народного ансамблю танцю “Мереживо” вступили до хореографічної студії при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського.

Про це повідомила керівниця народного ансамблю танцю “Мереживо” Калуського коледжу культури і мистецтв Ольга Квецко, інформують “Вікна”.

До хореогрфічної студії при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського вступили Анастасія Булавинець та Дмитро Михайлов.

Основною метою діяльності Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського є збирання, вивчення та збереження національних традицій, звичаїв та обрядів українського народу, створення на цій основі народних танців та нових хореографічних мініатюр і великих полотен із минулого та сучасного життя українців. Початкові джерела створення ансамблю відносяться до червня 1937 року. Відомі балетмейстери Павло Вірський та Микола Болотов вперше в Україні об’єднали навколо себе хореографічний колектив народного танцю, який у 1940 році був реорганізований в ансамбль пісні і танцю України. У жовтні 1951 року він був знову реорганізований у Державний ансамбль танцю України.

Колектив побував більше ніж у 60 країнах світу, зокрема: у В’єтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії, Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури, вносив посильний внесок у розвиток світової культури.

Українському хореографічному мистецтву стоячи аплодувало біля 100 тисяч вдячних американських та канадських глядачів під час туру 2004 року.

Близько 1000 танцюристів пройшли через колектив за майже 80 років його існування.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

Loading...