У Франківську виявили ще 10 незаконних бігбордів

Відбулася робоча зустріч щодо організаційних питань проведення інвентаризації рекламних споруд в Івано-Франківську.

Участь у ній взяли представники управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності, департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, фінансового управління, «Муніципальної інспекції «Добродій», які задіяні у роботі мобільних груп, що займаються інвентаризацією розміщених бігбордів.

На виявлені в процесі інвентаризації самовільно встановлені рекламні конструкції та на рекламні конструкції без маркування контролюючий орган буде розміщувати інформацію «Конструкція незаконна. Підлягає демонтажу». НЕ залежно від суспільно-політичного спрямування чи підтексту розміщеної на них реклами, – повідомили Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності ІФ міської ради.

Станом на сьогодні виявлено ще 10 самовільно встановлених бігбордів, які будуть «промарковані», як незаконні конструкції, що підлягають демонтажу. Зокрема, на вулицях Галицька, Івасюка, Хіміків, Надрічна тощо. Також готується проєкт рішення про їх демонтаж, який буде винесено на розгляд виконавчого комітету.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...