Куточок покупця: де на Франківщині знайти гарантовано безпечні овочі та фрукти

Осінь в Україні – це пора збирання врожаю овочів та фруктів. Покупці, в тому числі й мешканці нашої Франківщини, замислюються: де купити свіжу якісну картоплю (томати, кабачки, моркву, яблука, груші, кавуни, зелень…)? Зараз важливо знати, що овочі та фрукти цілком безпечні, не містять нітратів, пестицидів та інших шкідливих для нашого здоров’я речовин. Відповідь на це запитання є. Для майже чотирьох мільйонів постійних клієнтів найбільшої за багатьма показниками (товарообігом, кількістю магазинів, обсягом сплати податків тощо) торговельної мережі «АТБ» вона очевидна. Клієнти за чверть сторіччя встигли оцінити гарантовану якість продуктів у супермаркетах «АТБ». Мережа надає можливість економити кошти – це тішить покупців у 298 населених пунктах України, включаючи й Івано-Франківськ.

Нині в 24 областях країни відкрито 1150 магазинів лідера вітчизняного ритейлу. Численні полички кожного з них щодня пропонують понад 3,5 тис. найменувань свіжої, здорової та безпечної продукції, яку тепер можна замовити онлайн в інтернет-магазині «АТБ». Особливе місце в цьому переліку відведено так званим сезонним продуктам вітчизняного виробництва. Тільки уявіть: щодня компанія «АТБ-Маркет» закуповує в українських аграріїв для власних магазинів понад 300 тонн свіжих овочів, фруктів, зелені! Важливо, що всі угоди укладають відкрито, легально, оплата проходить за безготівковим розрахунком. Це виключає навіть найменшу ймовірність фальсифікації.
Певна річ, під час пікового попиту деякі господарства були більш зацікавлені збувати власну продукцію за готівку. Однак «АТБ» як патріотична та соціально орієнтована компанія веде бізнес виключно у межах встановлених правил. Багато хто з вітчизняних виробників аграрної продукції вже знає, що співпраця з лідером торговельної галузі країни гарантує стабільність та успіх. Адже в контракті чітко зазначені обсяги продукції, умови, суми та терміни, що дає можливість будувати плани на весь сезон, чітко розуміти, скільки чого потрібно виростити та яким буде прибуток.
Цього року компанія «АТБ-Маркет» стала найбільшим в Україні покупцем овочевої продукції вітчизняного виробництва, завдяки чому зробила вагомий внесок у підтримку та розвиток українського аграрного сектору. Завдяки співпраці з «АТБ» фермерські господарства країни мали величезний ринок збуту та зуміли вистояти у непрості часи суворого національного карантину. Зараз ситуація в аграрній сфері вже стабілізувалася.
Кожного дня у мультитемпературні розподільні центри «АТБ» надходить близько 70 тонн свіжої капусти, 100–150 тонн томатів і огірків, 10–15 тонн кабачків і баклажанів, 7–8 тонн зелені, десятки тонн овочів так званого борщового набору тощо. Після ретельної перевірки, в тому числі на вміст нітратів та інших небезпечних речовин, все це потрапляє до магазинів мережі. Важливо розуміти, що вітчизняні овочі та фрукти в «АТБ» сертифіковані та безпечні. Це стосується й екзотичних закордонних плодів, які у будь-яку пору року можна купити в таких супермаркетах. Зазвичай імпортують те, що неможливо виростити в українських умовах (наприклад, банани, ананаси, кокоси, цитрусові тощо). Разом із тим «АТБ» допомагає мільйонам клієнтів щодня економити кошти.
Вся продукція у магазинах цієї мережі традиційно представлена за максимально доступними цінами, які на 10–15% нижчі за середньоринкові. Якщо ж вибирати акційні пропозиції та користуватися бонусною програмою, то зекономити можна 40% і навіть більше. При цьому якість продукції буде чудовою. В усіх супермаркетах найбільшої торговельної мережі, в тому числі й тих, що працюють на Франківщині, діє програма «Гарантія свіжості». За її умовами тому, хто знайде на поличці маркету продукт, термін придатності якого сплив, компенсують його вартість у трикратному розмірі. Фактично до контролю якості лідер вітчизняного ритейлу долучив експертний потенціал мільйонів своїх клієнтів.
Саме ми з вами є найсуворішими ревізорами, оскільки купуємо продукти для себе. Однак випадків такого «швидкого заробітку» вкрай мало. Завдяки складній багаторівневій системі контролю якості до «АТБ» потрапляє тільки стовідсотково якісна продукція. Це стосується й овочів з фруктами нинішнього врожаю, які в супермаркетах «АТБ» завжди сертифіковані, гарантовано свіжі та безпечні.
Автор: Кирило Мазур

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...