Викладачка франківського вишу виборола понад 10 медалей на чемпіонатах України та області з веслування

Цього літа викладачка одного з вишів Франківська Наталія Жилюк виборола цілу низку нагород на чемпіонатах області та України з веслування на байдарках і каное, а також на човнах “дракон”.

Через світову пандемію більшість європейських та світових спортивних змагань скасували. Натомість на національному рівні турніри проводяться без глядачів і з дотриманням суворих протиепідемічних заходів. Таким чином спортсмени можуть хоч якось тримати змагальну форму, а національна федерація — продовжувати розвиток свого виду спорту.
На відкритих обласних змаганнях з веслування у Херсоні в запливах на каное Наталія Жилюк виборола три перших місця на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.
На цьогорічному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное не відбувалося відбору на міжнародні змагання, адже їх скасували, але найкращі спортсмени отримали місця у збірній України. Наталія Жилюк на каное у класі “мікс” здобула третє місце і підтвердила свій статус членкині національної команди.
Також нещодавно в Києві відбулися змагання Чемпіонату України серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів з веслування на човнах “дракон”. Наталія Жилюк здобула цілу низку нагород у складі команди Київської області.
Учасниками цих змагань стали спортсмени 11 регіонів (17 команд), які боролися за нагороди на дистанціях 200, 500 та 2 000 метрів. Команда Київської області виборола шість нагород серед дорослих D-12, та ще три нагороди на Кубку федерації у класі мікс D-22.
Змагання на драгонботах дарують неймовірні відчуття, — ділиться враженнями Наталія Жилюк. — Усі 10, або й 20 людей у човні мають працювати веслами дуже швидко, але в чіткому й однаковому ритмі, тримати темп. Така командна взаємодія дає чудові емоції та враження.
Разом зі збірною Наталія Жилюк готуватиметься до міжнародних змагань наступного року.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...