На дорогах державного значення області оновили більше тисячі дорожніх знаків

Станом на 1 вересня на дорогах державного значення Івано-Франківської області встановили нових та замінили 1 238 старих дорожніх знаків.

Органи місцевого самоврядування активно долучаються до цього процесу. Вони закуповують та з погодження Служби автомобільних доріг в області як додаткові елементи безпеки руху встановлюють знаки типу 5.35 «Пішохідний перехід» із жовтим окантуванням та неоновою підсвіткою. Так підвищується увага водіїв та покращується безпека руху в темну пору доби, інформує САД. 

Такі знаки встановлені в місцях масового скупчення людей (біля шкіл, ДНЗ, санаторіїв) у місті Снятин, смт Отинія, смт Брошнів-Осада на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, м. Надвірна, смт Делятин і смт Лисець на а/д Н-09 Мукачево – Львів.

Місцева влада закуповує також макети «Школяр» та встановлюють біля пішохідних переходів. Це привертає увагу водіїв до пішохідних переходів. Такі приклади є в смт Брошнів – Осада на а/д Н-10 Стрий – Мамалига. Дозвіл Служби автодоріг на їх встановлення отримали ще кілька інших населених пунктів області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...