У Калуші відновлюють повноцінне навчання. ВІДЕО

З понеділка, 21 вересня, в місті відновлюють роботу закладів освіти.

Таке рішення прийняла міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Ігоря Матвійчука, інформують “Вікна”.

За словами міського голови, тиск громад, батьків, місцевих рад та бізнесу дав свій ефект: до думки громад прислухався Кабмін:

“Це доречно було переглянути (зміни до постанови про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів. — Авт.). Адже, не даючи альтернативи ні в навчанні, ні у веденні бізнесу… Усі міста Івано-Франківщини вийшли з “червоної” зони. Це дає змогу відновити навчання, роботу громадського транспорту, зкладів харчування та спорту з дотримання карантинних вимог “помаранчевої” зони… Це доречно і правильно. Захворюваність є, але це не означає, що ми маємо закритися. Захворюваність складає менше 1% за сім місяців. Смертність, на щастя, не є вищою, ніж минулого року. Тому із дотриманням карантинних норм ми цілком можемо продовжувати жити в звичному режимі”.

За повідомленням управління освіти Калуської міської ради, заклади загальної середньої освіти вже з 1 вересня готові були розпочати очне навчання з дотриманням усіх заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби.

Для злагодженої роботи працює мобільна система від влади до директора закладу, в якій приймаються дієві рішення, затверджено відповідний алгоритм дій щодо відновлення освітнього процесу, організації харчування, створення умов для мінімізації ризику інфікування, запевняють в управлінні освіти.

У останню декаду серпня працювала робоча комісія, затверджена розпорядженням міського голови, яка оглянула готовність до початку навчального року, до роботи в осінньо-зимовий період з наданням відповідних актів.

Для забезпечення освітнього процесу в умовах карантину в закладах освіти з міського бюджету виділено 319 665,81 грн, з них на заклади загальної середньої освіти — 234 447,81 грн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...