Історична мить: у селі Старуня вперше помолились на новозведенній Хресній Дорозі

У неділю, 27 вересня, коли Церква відзначає велике свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, у Центрі паломника «Симеон Лукач», що у с. Старуня Богородчанського району, вперше провели богослужіння на новозведенній Хресній Дорозі.

Розпочалися моління із Божественної Літургії в храмі святих апостолів Петра і Павла. Спільну молитву очолив о. Іван Стефуран – директор Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Опісля всі парафіяни, гості та прочани Центру паломника «Симеон Лукач» вийшли на першу молитву на новозведенній Хресній Дорозі. Очолив моління отець-протопресвітер Солотвинський Володимир Вишнівський. Участь в історичній молитві взяли десять священнослужителів та близько тисячі молільників.
На завершення спільної молитви о. Володимир Вишнівський подякував усім присутнім за спільну молитву, а також усім жертводавцям і будівничим, які працювали на зведенням цієї Хресної Дороги.
Нагадаємо, що Центр паломника «Симеон Лукач», діє у с. Старуня. Щомісяця, в ніч з 29 на 30 число, тут відбуваються нічні чування, в програму яких тепер буде включена і молитва на новозведенній Хресній Дорозі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...