Прикарпатський підприємець привласнив бюджетних 570 тис. грн – йому повідомили про підозру

За процесуального керівництва Тисменицької місцевої прокуратури підприємцю повідомлено про підозру в заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, службовому підробленні та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 366,  ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 209 КК України).

Підозрюваний, за попередньою змовою з іншим підприємцем та посадовими особами органу місцевого самоврядування, заволодів бюджетними коштами в сумі близько 570 тис. грн, а в подальшому легалізував їх шляхом проведення фінансових операцій. Гроші були виділені для проведення заходів із захисту від підтоплення та затоплення на території однієї із сільських рад на Прикарпатті, інформує пресслужба прокуратури області.
Наразі до суду скеровано клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу та про накладення арешту на його майно.
Зауважимо, що на цей час у суді вже слухається кримінальне провадження про вчинення фігурантом аналогічних злочинів.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється СВ Тисменицького ВП ГУ НП в області за оперативного супроводу УСБУ в області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...