Мед Атлант

Прикарпатець переміг на міжнародних змаганнях зі стрибків з трампліна

Прикарпатський спортсмен Євген Марусяк здобув перемогу на Кубку FIS зі стрибків на лижах з трампліна.

Про це Суспільному Карпати розповів його тренер Володимир Бощук.

Міжнародні змагання стартували третього жовтня у місті Ришнов (Румунія). Це перші закордонні змагання за участі українських спортсменів у цьому сезоні.

На першому етапі змагань на 97-метровому трампліні прикарпатець Євген Марусяк посів перше місце. У першій спробі він стрибнув на 91 м, у другій – на 93 м.

Другий представник Прикарпаття на цих змаганнях Віталій Калініченко здійснив найбільш дальній стрибок – на 94,5 м. Але згодом він був дискваліфікований. Зараз він займає 17 місце.

“Обидва спортсмени представляють Школу вищої спортивної майстерності міста Івано-Франківська. Марусяк – вихованець Верховинської ДБСШ, Калініченко – Ворохтянської ДЮСШ”, – розповідає Володимир Бощук.

У змаганнях беруть участь 23 спортсмени з п’яти країн: України, Румунії, Америки, Чехії і Словаччини.