20-річний прикарпатець став переможцем етапу Кубка FIS зі стрибків на лижах з трампліна у Румунії

Євген Марусяк – переможець етапу Кубка FIS зі стрибків на лижах з трампліна у румунському Ришнові.

Міжнародні змагання стартували третього жовтня у місті Ришнов (Румунія).

Це перші закордонні змагання за участі українських спортсменів у цьому сезоні.
Вітаємо Євгена з чудовим результатом. Для 20-річного спортсмена це перша нагорода зі змагань під егідою FIS. На першому етапі змагань на 97-метровому трампліні прикарпатець Євген Марусяк посів перше місце. У першій спробі він стрибнув на 91 м, у другій – на 93 м.
Другий представник Прикарпаття на цих змаганнях Віталій Калініченко на другий день змагань став першим (92,5та 88 м), Євген Марусяк – другим(92 та 83,5 м).
Обидва спортсмени представляють Школу вищої спортивної майстерності міста Івано-Франківська. Євген Марусяк вихованець Верховинської ДЮСШ, Віталій Калініченко – Івано-Франківської обласної КДЮСШ із зимових видів спорту Івано-Франківської обласної ради.