Мед Атлант

Часті затоплення в Івано-Франківську: посадовці визнають, що винна стара каналізація

Івано-Франківськ рахує збитки від негоди. Ввечері 5 жовтня там пройшла злива з грозою та штормовим вітром, внаслідок чого “плавав” майже увесь центр. Але найбільших збитків завдала не вода, а буревій.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Через засмічену каналізацію вода у місті подекуди – по коліна. Містяни голіруч вигрібають з ливнівок купи листя та сміття, аби вода могла стікати. Рятувальники та комунальники працювали цілу ніч і вдень.

Івано-Франківськ так заливає ледь не після кожної сильної зливи. Посадовці визнають, що винна стара каналізація. Однак суму збитків у мерії ще не порахували.

“Буквально за пів години пройшла мало не пів місячна норма опадів, то вони само собою не витримують такої кількості води. Це старий колектор, центральна частина міста. Вона розрахована на набагато меншу кількість житлових будинків. Але бачите, місто розбудувалося. І на жаль, крім будинків, нічого не створювалось”, – розповів  начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради Ігор Влізло.

“Оскільки був сильний буревій, багато листя з дерев зривало, все змивалося в дощову каналізацію, решітки забивалися”, – пояснив директор департаменту житлової та комунальної політики Михайло Смушак. 

Нині рятувальники перейшли на посилений режим служби. Оскільки, за прогнозами синоптиків, найближчими днями негода  може повторитися.

Детальніше в сюжеті:

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...