Мед Атлант

Калушанин увійшов у ТОП-30 Forbes найуспішніших українців до 30 років

Калушанин Мар’ян Максимчук, переїхавши до Києва, заснував сервіс зберігання речей TetrisBOX, який помітили і відзначили журналісти «Forbes».

 Мар’ян Максимчук увійшов у ТОП-30 успішних українців до 30 років, який склав український журнал “Forbes”, інформують “Вікна”.Калушанин здивованийтакому визнанню і дякую за підтримку:

Це щось неймовірне і нереальне. Знову листаю журнал і думаю, — це точно я?! Це точно про наш TetrisBOX?! Це дуже надихає і дає енергію на нові і нові звершення у бізнесі та житті. Я дуже дякую усім за підтримку на моєму шляху. Всіх обняв.

У 2016 році Мар’ян Максимчук переїхав до Києва з Калуша. З родиною жив у однокімнатній квартирі. Речей ставало дедалі більше. Шукаючи можливість десь їх розмістити, він знайшов сервіс для віддаленого зберігання майна в боксах, але в США. В Україні на той час був тільки готель для «шин». Так народилася ідея TetrisBOX — системи складів для речей.  За словами Мар’ян Максимчука, їхнім сервісом користуються і підприємства — тримають на складах продукцію, архіви, офісні меблі.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...