Мед Атлант

Франківські пілоти тренувалися воювати вночі у складних погодних умовах. ФОТО

Планові льотні зміни відбулися в Івано-Франківській бригаді тактичної авіації. Основна тематика польотів – ведення групових та одиночних повітряних боїв на винищувачах МіГ-29.

Пілоти тренувалися воювати в небі вдень і вночі у складних погодних умовах, пише АрміяInform.

За одну льотну зміну льотчики бригади виконали близько 30 польотів, – зазначає керівник польотів майор Максим Терещенко. – А загальний наліт становив понад 15 годин.

Одне з основних завдань бригади – несення бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави, захист від удару з повітря важливих об’єктів. Аби вступити в повітряний бій і вийти з нього переможцем, треба постійно тренуватися. Тож у середньому двічі-тричі на тиждень на летовищі бригади відбуваються польоти. Така інтенсивність дозволяє підтримувати повітряний вишкіл і постійно вдосконалювати навички пілотування.

  За кожною льотною зміною – важка праця сотень військових авіаторів на землі, – каже Максим Терещенко. – У небо підіймається кілька літаків, а на землі працює вся бригада. Робота технічного та інженерного персоналу, підрозділів забезпечення починається на аеродромі за чотири години до початку польотів і завершується за дві години після приземлення всіх машин. Позаяк пілоти літають вдень і вночі, то й робочий день наземних фахівців інколи завершується за північ.

Бригада забезпечена всім, аби виконати поставлені на цей рік завдання. Тут отримали відремонтовані та модернізовані літаки й авіагас для планування льотних змін найвищої інтенсивності.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...