Під Франківською ОДА пікетують ресторатори. ФОТО / ВІДЕО

Сьогодні, 11 листопада, у Франківську під будівлею ОДА на мітинг зібралися місцеві ресторатори.

Акція має назву “#МаюПравоПрацювати” і проходить не лише в Івано-Франківську.

Вимоги пікетувальників – послабити тиск на галузь через COVID-19. Ресторатори виступають проти карантину вихідного дня, “дискримінаційних” перевірок, вимагають компенсаційних заходів для галузі.

Ресторани – не місце найбільшої небезпеки. Ресторани готові знову і знову дотримуватися безлічі правил, аби не наражати на небезпеку ані гостей, ані працівників, стверджують учасники акції.

На акцію прийшли не лише ресторатори, але й інші підприємці.

Протестувальники принесли плакати “Ні часом обмеженням роботи рестораторів”, ” Без бізнесу немає економіки”, “Навіщо нам вихідні, якщо нема роботи”, тощо.

Людмила Климчук, підприємиця, каже влада не чує підприємців, не сприяє. Коли введуть карантин вихідного дня підприємці втратять 30 відсотків прибутку. А ще ж є податки, оренда.

Кухар Дмитро розповідає, прийшли з колегами, бо не хочуть, аби їх закривали. Ресторатори працюють з дотриманням санітарних вимог.

«Багато людей втратить роботу та заробіток. Це серйозна проблема зараз. Проблему можна вирішити по-іншому, а не закривати нас. Чому нас мають зачиняти, якщо ми всього дотримуємося? Нехай влада приймає адекватні рішення», – каже Дмитро і підкреслює, що найприбутковіші дні для ресторанного бізнесу – це вихідні.

Оксана Камінська, голова рестораторів міста, подякувала підприємцям, що прийшли на акцію й висловлюють незгоду діям влади щодо впровадження карантину вихідного дня.

“Ми величезна галузь, яка дає людям позитивні емоції. Ресторан безпечніший за маршрутку чи метро. Ми безпечно готуємо їжу, аби у складний час люди могли збиратися. У березні ми дали владі кредит довіри. Очікували від влади виважених дій. Натомість побачили вибіркові дії”, – сказала підприємиця.

Камінська додала, такі дії, як впровадження карантину вихідного дня, спричинять лише скорочення робочих місць і зачинення закладів.

Вона каже, ресторатори готові дотримуватися норм і санітарних обмежень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...