Мед Атлант

У Держдумі РФ хочуть зайнятися “деокупацією братньої України”

У депутата російської Держдуми Михайла Шеремета виникла ідея створити платформу “по деокупації України” і відновити дружні відносини між двома державами.

Про це повідомляє УП з посиланням на коментар Михайла Шеремета російському виданню РИА Новости

Міністерство закордонних справ України планує провести у 2021 році Кримський саміт для систематизації всіх заходів, спрямованих на звільнення Криму від російської окупації.

У Держдумі РФ на цю ініціативу Києва відреагували заявою, що “братня Україна” знаходиться нібито під “зовнішнім заокеанським управлінням”, від якого її потрібно рятувати.

Київська влада виношує ідею про проведення якогось кримського саміту щодо повернення Криму, хоча я твердо впевнений, що сьогодні потрібно ставити питання про створення міжнародної платформи деокупаціі братньої нам України від зовнішнього заокеанського управління і порятунку країни від націоналістів, які засіли у владі.

На жаль, Україну сьогодні використовують західні заокеанські сили для протистояння з Росією. Вони перетворили Україну і її багатотисячний народ в інструмент досягнення своїх корисливих геополітичних інтересів, – каже Шеремет.

Депутат Держдуми РФ додав, що після розпаду СРСР Україна так і “не змогла стати повноцінною самостійною державою”, при цьому він вважає, що до керівництва в Україні повинні прийти люди, які “усвідомлюють важливість дружніх відносин з Росією і нерозривність багатовікових історичних зв’язків”.

Нагадаємо: заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова розповіла, що розглядається кілька дат проведення Кримського саміту, зокрема одна з них – це 26 лютого, День кримського опору російської окупації.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...