Міжнародні авіакомпанії вимагатимуть від пасажирів вакцинуватися від коронавірусу

Великі міжнародні авіакомпанії після відкриття кордонів вимагатимуть від мандрівників довідку про щеплення від коронавірусу, коли вакцина стане доступною. Про це представники компанії розповіли журналістам CNN, інформує MediaSapiens.

Національний авіаперевізник Австралії зажадає від майбутніх міжнародних туристів перед польотом довідку, що вони вакциновані від COVID-19. Генеральний директор авіакомпанії Алан Джойс сказав, що цей крок буде необхідним, коли вакцини від коронавірусу стануть доступними.

Qantas також розглядає можливість змінити правила обслуговування пасажирів, щоб «попросити людей зробити щеплення, перш ніж сідати в літак». Зараз компанія розглядає можливість того, що пасажири отримають «паспорт вакцинації», який міститиме інформацію про вакцину і про те, чи буде вона прийнятною для тієї чи іншої країни.

Представник AirAsia розповів CNN, що коли вакцина стане доступною, авіакомпанія перегляне вимоги до пасажирів міжнародних поїздок.

Найбільший авіаперевізник Нової Зеландії Air New Zealand заявила, що «новини про розробку вакцини» дуже надихають, і зазначила, що уряди повинні визначати, коли і як безпечно знову відкривати кордони. Компанія продовжує тісно співпрацювати з владою з цього питання.

Поки неясно, чи стане вакцинація від коронавірусу міжнародним стандартом для подорожей. Проте Міжнародна асоціація повітряного транспорту заявила, що «цифровий пропуск здоровʼя», який міститиме інформацію про вакцинацію, є ключем до відкриття кордонів. Зараз розробка цього пропуску перебуває на завершальній стадії.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...