В Івано-Франківську привітали срібного призера чемпіонату з боксу

Сьогодні, 25 листопада, відбулася пресконференція за участю срібного призера молодіжного чемпіонату Європи з боксу Василя Ткачука та його тренера Тараса Вінтоняка.

 22 листопада у Чорногірському місті Будва відбулися фінальні поєдинки. У змаганнях на першість континенту взяли участь 175 спортсменів, які представили 22 країни Старого Світу.

Я змалку любив спорт. Боксом почав займатися з 2015 року. Чому саме бокс? Як на мене, це — чоловічий вид спорту і мені дуже сподобався. Я завжди переглядаю бої наших відомих вітчизняних боксерів – Олександра Усика, Василя Ломаченка. Хочу бути як вони. Маю мрію стати олімпійським чемпіоном. І буду йти до цього, — поділився своїми планами Василь Ткачук.

За словами тренера, свого часу випускника Прикарпатського, Тараса Вінтоняка Василь увійшов до складу збірної України і вже незабаром розпочне підготовку до Чемпіонату світу з боксу.

Змагання світової першості, як повідомив тренер, відбудуться в квітні 2021 року в Польщі. Ректор та студент-чемпіон Василь Ткачук обмінялися сувенірними футболками відповідно з логотипом університету та європейського чемпіонату. Також на прохання спортсмена та його тренера ректор пообіцяв особисто приїхати на Чемпіонат світу, якщо на той час будуть скасовані карантинні обмеження.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

  • ��������...
  • Loading...